fbpx

 

 

 

Regulamin

Niniejszy Regulamin jest podstawą prawną normującą zasady korzystania z serwisu internetowego. Właścicielem , sprzedawcą oraz administratorem sklepu internetowego Hetman Jewelry ( www.hetmanjewelry.com ) jest Katarzyna Hetman z siedzibą firmy: ul. Wspólna 26/4  41-200 Sosnowiec, NIP 6443320333 REGON 363076810.

Warunkiem korzystania ze strony jest uprzednie zapoznanie się klienta, akceptacja wszystkich zasad niniejszego Regulaminu oraz zobowiązanie użytkownika do ich należytego przestrzegania.

Nazwa i logo są znakami towarowymi będącymi prawną własnością Hetman Jewelry. Artykuły, treści, zdjęcia, grafika (części merytorycznie i graficzne strony internetowej oraz firmy) nie mogą być rozpowszechniane w publikacjach (drukowanych, elektronicznych oraz internetowych) bez wcześniejszej zgody właściciela firmy Hetman Jewelry.

Wszystkie wzory biżuterii Hetman jewelry podlegają ochronie prawa autorskiego. Wszystkie wzory biżuterii przedstawionej na stronie www.hetmanjewelry.com są własnością firmy Hetman Jewelry Katarzyna Hetman i nie wyraża się zgody na ich powielanie lub kopiowanie.

Produkty wchodzące w skład autorskich kolekcji Hetman Jewelry są produktami nowymi i wolnymi od wad. Każdy z nich ma swój szczegółowy opis w specyfikacji produktu dotyczący wymiarów, materiałów i surowców z jakich został wykonany. Klient, przed dokonaniem zakupu jest zobowiązany do  zapoznania się ze wszystkimi informacjami dotyczącymi produktu umieszczonymi  w opisie produktu w serwisie www.hetmanjewelry.com. Złożenie zamówienia traktowane jest jako akceptacja wszystkich informacji opisowych całego produktu.

Hetman Jewelry prowadzi sprzedaż biżuterii poprzez sklep internetowy znajdujący się na stronie www.hetmanjewelry.com. Obecnie Hetman Jewelry nie prowadzi sprzedaży w siedzibie przedsiębiorstwa. Odbiór osobisty jest możliwy tylko po wcześniejszym ustaleniu przed złożeniem zamówienia na stronie internetowej.

Warunkiem dokonania zakupów produktów w sklepie internetowym jest wypełnienie formularza zamówienia oraz dokonanie płatności za zamówione produkty za pomocą jednego z wybranych wariantów na stronie Hetman Jewelry. Zamówienia można składać całodobowo. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowania należności na koncie firmowym Hetman Jewelry. Dokonywanie zamówień w sklepie internetowym jest możliwe 24 godziny na dobę przez wszystkie dni w roku, natomiast ich realizacja odbywa się w dni robocze. Nadanie paczki z zamówionym towarem następuje po pełnym opłaceniu przez klienta złożonego zamówienia. W przypadku braku wpłaty w ciągu 7 dni zamówienie zostanie automatycznie anulowane, a produkt ponownie wystawiony do sprzedaży.

Wysyłka zamówień realizowana jest przez firmę pośredniczącą w dostawie w zależności od wybranego wariantu na stronie zamówienia, w zależności od wybranej opcji od 1 do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności na koncie. Wysokość kosztu dostarczenia towaru wskazana jest w koszyku podczas składania zamówienia. Firma Hetman Jewelry w wyjątkowych sytuacjach zastrzega sobie prawo do wydłużenia czasu wysyłki, o czym kupujący zostanie poinformowany emailowo lub telefonicznie.

Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto, podawane są w złotych polskich oraz nie zawierają kosztów przesyłki.. Sprzedawca dostarcza towar klientowi wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą VAT potwierdzającym zawarcie umowy sprzedaży towarów. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT, klient musi wskazać dodatkowo dane wymagane do wystawienia faktury VAT. Paragon lub faktura VAT stanowi potwierdzenie zakupu oraz podstawę do zwrotu zakupionego towaru. Klient zobowiązany jest do zachowania dowodu sprzedaży przez okres co najmniej 2 lat od daty zakupu.

Wszelkie promocje obejmujące serwis nie łączą się z innymi promocjami. Klient może według swojego wyboru skorzystać z jednej promocji, chyba, że regulamin określonej promocji wyraźnie przewiduje możliwość korzystania z kilku promocji jednocześnie. Sprzedaż promocyjna obejmuje wyłącznie ograniczoną liczbę towarów , a realizacja zamówień następuje według kolejności ich złożenia, do wyczerpania się zapasów towarów objętych tą formą sprzedaży promocyjnej.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Koszty przesyłki pobierana jest tylko raz nie zależne od ilości kupionych produktów. Koszty wysyłki krajowej i zagranicznej pokrywa kupujący. Cena przesyłki zagranicznej ustalana jest indywidualnie po wcześniejszym kontakcie z firmą Hetman Jewelry. Koszty zwrotu/wymiany produktu ponosi kupujący.  Jeżeli dostawa nie powiedzie się z powodu podania przez kupującego niewłaściwego lub niepełnego adresu, sprzedający ponowi próbę wysłania produktu na koszt kupującego, jeżeli ten zgodzi się pokryć koszty ponownej wysyłki. Wysyłka produkt nastąpi po otrzymaniu opłaty za ponowną wysyłkę produktu.

Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać nowe towary bez wad. Towar podlega reklamacji lub zwrotowi w ciągu 14 dni od daty zakupu. Do zakupu należy dołączyć paragon fiskalny lub fakturę VAT. Reklamacja towaru zostanie rozpatrzona do 14 dni od dnia złożenia reklamacji. O sposobie rozpatrzenia reklamacji towaru klient zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną.

Towar zwracany prosimy kierować na adres : Katarzyna Hetman, ul. Wiosny Ludów 2, 40-735 Katowice. Pod tym adresem nie prowadzimy zwrotów osobistych. Jeżeli otrzymany produkt odpowiada opisowi, zwrot produktu dokonywany jest na koszt klienta. Warunki gwarancyjne dla Kupującego są jednoznaczne z przepisami krajowymi.

Zgodnie z treścią art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest towar wyprodukowany na indywidualne zamówienie, produkty spersonalizowane (np. grawerowanie, zmiany parametrów, materiału), według wytycznych klienta lub służąca zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb.